Hukuki Uyarı

Disclaimer

Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği’nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez.
Sitede sunulan bilgiler hakkında ERDAT Hukuk Bürosu sorumluluk kabul etmez.
Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler ERDAT Hukuk Bürosu’na ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır.
Bu siteyi ziyaret etmekle, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız. Bu site, sadece, mesleki faaliyetlerimizi internet üzerinden sürdürmek, müvekkillerimizi bilgilendirmek, mesleki makalelerimizi ve bilimsel çalışmalarımızı yayınlamak amacı taşımaktadır. Bu sitede, salt ün kazanmaya yönelik her tür girişim ve eylemlerden kaçınmak, iş elde etmek için reklam sayılabilecek her hangi bir girişim ve eylemde bulunmamak, üçüncü kişilerin kendileri için reklam sayılabilecek bu tür eylem ve davranışlarına izin vermemek ve engel olmak için gerekli önlemler alınmıştır.
In compliance with the current legislation, the information and material contained on this website are for general information purposes only. They are not intended to constitute an advertisement, a contractual offer of service, legal or other professional advice, and should not be relied on or treated as a substitute for professional counseling. The ERDAT Law Firm declines all responsibility for any loss which may arise from reliance on the herein information.
All rights, including copyright, in the content of this website are owned and controlled by the ERDAT Law Firm. You are not permitted to copy, adapt or change in any way the content of this website. The design of this website is also protected.
Anyone who decides to visit www.erdathukuk.com will be considered as having acknowledged and accepted the entirety of this notice.
Finally the ERDAT Law Firm declines all responsibility for any damage which may occur from the use of its website.
SİTEYE GİRİŞ ENTER
Denizli Avukat Hukuk Bürosu Denizli Law Firm